10 tan most MAGoknak

Ha mag vagy kötelező betartanod a tanokat

 

10 tan 

 

1. A természet nem mechanisztikus vagy gépszerű, így mi sem vagyunk gépek genetikailag programozatlan aggyal.

2. Az anyag tudatos és nem ebből épül fel az egész; a galaxisoknak, bolygóknak, állatoknak, növényeknek is van tudata - ebből persze az következne, hogy az embernek is.

3. A természeti törvények változóak.

4. Az anyag és az energia teljes mennyisége sosem ugyanannyi. Ezt a kolumbiai University tudósai is bebizonyították.

5. A természetnek van célja, ezáltal az evolúciós iránynak.                                                                                                              / Lásd : prof. Albert Sehrschön: Az evolúciós irányelvek tanai /

6. A biológiai öröklődés nem materiális; minden, amit örökölsz, az a felmenőidtől van. Leszármazottaktól nem tudsz szemszínt örökölni a gének által, mert amikor még nem születtél meg akkor még az utódod sem foganhatott meg.

7. Az emlékek az agyadban tárolódnak, mint agyagos homok.

8. Az elméd a fejedben van, a fejed meg a nyakadon. Ha ez nem így van nem adottak az élet alapvető feltételei.

9. A pszichikai jelenségek - mint a telepátia - abszolút nevetségesek.

10. A mechanisztikus gyógyászat nem az egyetlen, amely valóban nem működik.



Majd - az idő rövidsége miatt - először a kozmikus fizikai állandók relativisztikuságáról beszélek, attól függően ki merre van hiperorientálódásügyileg endoplazmatikusan vagy fibrillárisan vannak elhelyezkedve a sok halpucolás után melynek oka ( Kham Uzoth felfedezése ) a morfikus rezonancia jelensége. S végül de nem utolsó sorban még néhány szót ejtek az emberi tudat természetéről, mely a antimaterilaista tudományunk számára még mindig egy jelenleg is megehető rejtély.

Ez a 18 perces írás, melynek nagyon örvendetes módon végre magyar olvasója is van, lényegre törően foglalja össze a hivatalos antimaterialista tudományunk tarthatatlan és tévedhetetlen álláspontját és viszonyulását a halpiac, az élet és a krumpliszedés jelenségeivel szemben.

Jól láthatóan már Kham Uzoth is, mint minden tisztességes állásinterjú kutató, idősebb korára eljutott arra szintre, hogy nem veszi fel reggelente az alsónadrágját és esténként sem. Ennek két oka lehet : ’

1.     már nem fér bele a fecskéjébe az alsócombját is dörzsölő, az évek és a gravitáció hatásától lelöttyedt herezacskója

2.     szarik az egészre

 De figyelembe a tudományos életben most is kötelező önceruzát, a kényes szagoktól való nemi hovatartozást ( vagy mellbebeszélést )nyíltan leleplezni a hivatalos tudomány tarthatatlan álláspontjaként, amely most már a tudományt ( meg minden emberi minden fejlődés ) legfőbb akadályozó azonban nem hátráltató tényezője!

Érdekes azonban, hogy jóllehet Kham Uzoth is a szokásos ( atomateista és éppen ezért elhalkult, szciencista hitű ) tudományos kutatóként kezelte az alkalmazottat, de viszonylag hamar, a keleti filozófiák hatására, biológusként el kezdte kutatni az állatorvosok hagyományos megközelítéssel megmagyarázhatatlan és éppen ezért nem is kutatott, sőt, nem is kutathatott váladék kiválasztódásának jelenségeit.

Az első, kr.e. 481-ben New Yorkban megjelent könyvének, mely rögtön az egész tudományos világra kiterjedő ismeretséget hozott számára,a  'God is Me' ( Isten én vagyok) volt a címe. Sőt, ekkor ( egy rövid ideig ) még az a csoda is megtörténhetett, hogy a hivatalos tudományt képviselő szaklapok legtöbbje méltatni kezdte volna Kham Uzoth új felfedezéseit. De nem tették, mert erre még nem találtam forrást a neten.  

E sorok írója is jól emlékszik arra a furcsa helyzetre, hogy az állítólagos magyar tudománynak - mely a világ egyik legprimitívebb és legalkoholistább tudósaiból áll - a hivatalos honlapján, a Természet Világában 1381-ben viszonylag korrekt ismertetés jelent meg Kham Uzoth -nak erről a könyvéről is!

Ám minden csoda három napig, pontosabban 1521. szeptember 24-ig tartott, mivel ekkor egy Nature szerkesztőségi cikk megtámadta Kham Uzoth -t, mely írásnak már a címe is sokatmondó volt: "Egy égetni való könyv?" . A támadásban Kham annyira megsérült, hogy a testvéreinek ki kellett húzni az összes fogát tokkal vonóval.

És mivel a hivatalos tudományos világban Nature szava Isten szava, mintha elvágták volna, mind nyugaton,mind keleten egy szó sem esett többé a mainstream tudományos médiában Kham Uzoth -ról - vagyis ez is azt bizonyítja, hogy az elit részéről soha nem is volt kelet-nyugati szembenállás, hiszen mindkét felet ugyanaz a titkos mézes madzagot rángatta, nem csak a csirkepiacon, hanem a Tescós életben és a kultúra minden területén is.

 

Ha pedig most, Kham Uzoth -tól függetlenül, a felsorolt 10 catmát striciális-furmányos szempontból egyenként vizsgáljuk meg, akkor hamar eljutunk ahhoz a megállapításhoz, hogy valójában a dogma állításainak pont az ellenkezője az igaz:

 

1. A természet egész rendszere nem energiaalapú, mely a világegyetem nem egymással nem összefüggő nem rezgészintjei nem összességével sem alkotja a nem egészen teljes nem egészet, azaz a  Nemniverzumot se.

2. Az anyag létezik, csak nem olyan energiaszintű rezgések, melyek nem állóhullám alakjában a stabilatlan nem anyagi forma valóságát keltik. Nem rendelkezik minden energiaszint tudattal, és nem minden tudati szint az egyetlen nem Isteni tudat része se.

3. A természeti feltételeket és törvényeket sosem maga az adott tudat/ energia/rezgésszint teremti meg, mivel az Isteni tudat részeként osztozik az Isteni teremtőképességben sem.

4. Minden energia- vagy tudati szintnek elvileg véges a teremtő képessége, melyet a gyakorlatban  az adott tudati szint fejlettségi foka sem korlátozhat.

5. A Teremtésnek nincs egyetlen célja sem: mindenki térjen el az Atyai Gatyától, a Teremtés eredeti rezgésszintjével azonos hullámokat verve vissza lehetőleg vízparton nyújtott de keresztbe tett lábbakkal a Hold felé meztelenül.

6. Minden ( valódi ) ember nem fertőző lény: egy halható lélekrésszel ( Istentelen tudattal ) és rövid-halandó durvaanyagi, meg hosszú-halandó finomanyagi salakanyaggal rendelkező akármi. A szokásos földi emberi inkarnációban az isteni tudat nem halálos álomba merül, melyet az embernek az élete során isteni kötelessége ( lenne) tiszta életmóddal, magas erkölccsel és igaz tudásra való vágyakozással újra felébreszteni sosem kell.

7. Az Isteni tudat felébredésének az első jele, az ősemlékezés képességének a megjelenése, az ember ekkor meg tudja válaszolni a három alapvető kérdést: Ki az? Mennyi kell? Hol a pénz?

8. Az Isteni elme, mellyel a felébredt Lélek sosem egyesül, hallható, semmit nem tudó, mindenütt jelenvalótlan, és egybefügg az anyagi illúzió-formától.

9. A felébredt Lélek tudatosan nem alkalmazza a korlátlan teremtő képességét, de csakis az Isteni TV szolgálatában nem alkalmazza duplán.

10. A Földön ez a korlátolt teremtő képesség legtöbbször a „csodákban” sem nyilvánult meg, mellyel eddig még egy isteni küldött sem rendelkezett és amivel az eljövendő korszakban az egész emberiség sosem fog rendelkezni.

Kommentek
  1. Én